Активна молодь може і повинна бути локомотивом змін

Олександра Бодня – яскрава представниця цілеспрямованого молодого покоління дніпрян, яке активно займається розвитком нашого міста. Вона молода, але у неї вже великий успішний досвід роботи в міській раді, зокрема, в департаменті охорони здоров’я населення.

– Ви вже п’ятий рік працюєте в Дніпровському міськраді і є членом партії «Пропозиція». Ви дуже молоді, але вирішили йти в політику. Чому обрали саме цей шлях?

– Я народилася в Дніпрі, і моє життя, мої успіхи пов’язані з нашим прекрасним містом. Я люблю Дніпро та Україну, дбаю про долю міста і його жителів. У мене завжди було велике бажання змінити наше місто, щоб воно стало краще, а життя дніпрян більш комфортним. Вважаю, що активна молодь може і повинна бути локомотивом змін. З першого дня в міськраді я прагнула працювати максимально ефективно і чесно, щоб досягти відмінних результатів.

– Чим ви керувалися, приєднуючись до партії «Пропозиція»? Що саме привабило вас?

– Партія «Пропозиція» створена професіоналами. Це люди, які працюють на місцях, знають все про проблеми, добре розбираються в міському господарстві. Це не робота з восьмої ранку до шостої вечора – вони фактично присвячують місту весь свій час і віддають всю свою енергію. Отже, вони не мають права підвести місто і його жителів.

Я пишаюся тим, що я – частина цієї команди. Впевнена, ми продовжимо реалізовувати потрібні місту ініціативи і будемо це робити ще успішніше.

– Цього року ви плануєте балотуватися в депутати міської ради. Які цілі і завдання ставите перед собою? Чим плануєте займатися?

– Оскільки я працюю в департаменті охорони здоров’я населення Дніпра ось уже третій рік, то хочу продовжити займатися розвитком медицини. Нам багато вдалося зробити за останній час, проте ми тільки на початку шляху. Сьогодні в Дніпрі вже на належному рівні вибудувана система «первинки» – це форпост медицини в Україні. Звичайно, є проблеми, які потребують вирішення, але в цілому «первинка» працює непогано. На даний момент міська влада більше уваги приділяє вторинній медицині. Нам вдалося відновити роботу 29 міських лікарень. Це було однією з передвиборних обіцянок Бориса Філатова, яку він (як і багато інших) виконав. Проблема в тому, що медустанови повернулися до функціонування в жахливому стані. Зараз одна з головних наших завдань – відновити вторинну медицину в Дніпрі, щоб жителі міста могли своєчасно отримувати якісну допомогу, лікарі працювали в сучасних умовах, а їх праця гідно оплачувалася. Для цього ми докладаємо максимальних зусиль.

У планах реалізувати проект доступності медичних послуг для маломобільних пацієнтів. Це великий комплексний проект, який пов’язаний з вирішенням багатьох питань, в тому числі інфраструктурних. Щоб зрозуміти масштаби, складність завдань, можу сказати, що на даний момент в місті йде реконструкція дев’яти величезних об’єктів: будуватимуть і ремонтуватимуть пандуси, сходи, в приміщеннях покладуть тактильну плитку, встановлять таблички Брайля для людей з вадами зору та інше. Почалася реконструкція дитячих лікарень: хотілося б робити упор ще й на цьому, тому що діти – це майбутнє.

– Олександра, ви молода, але вже багато встигли зробити в міськраді. Що дозволяє вам залишатися цілеспрямованою, не опускати руки, не пасувати перед труднощами і проблемами?

– Напевно, спорт. Впродовж десяти років я професійно займалася фехтуванням. Спорт багато дав мені, сформував характер. Це – дисципліна, змагання не тільки з суперником, але і з собою. Важливо навчитися долати труднощі, вміти перебороти себе. Спорт вчить нас перемагати і приймати поразки, робити правильні висновки і рухатися далі, бути відповідальним за себе і команду. Це завжди серйозна емоційне навантаження, з яким потрібно навчитися справлятися.

Спортивне минуле дуже допомагає мені. Уміння працювати в стресовій обстановці або під тиском, не зупинятися на досягнутому, не зневірятися, домагатися високих результатів, приймати важливі рішення і нести за них відповідальність – все це дав мені спорт. Саме завдяки своєму характеру мені вдається жити з оптимізмом, не опускати руки, а планомірно, виважено і продумано рухатися далі.