Борис Філатов: У Дніпрі «Слуги народу» просто продали свою франшизу

У Дніпрі «Слуги народу»  повністю продалися або передали свою франшизу ставленикам місцевих олігархів і, так би мовити, авторитетних бізнесменів. Це навіть  ніхто в місті не приховує.

Про це розповів в інтерв’ю для «Новое время» міський голова Дніпра, співзасновник партії «Пропозиція» Борис Філатов.

«Ми можемо проаналізувати список, він абсолютно зрозумілий», – говорить Борис Філатов.

Він підкреслив, що люди все це бачать, адже на місцевих виборах всі знають, хто де і хто з ким.

«Мене вразило, що список СН до обласної ради очолив чинний голова обласної ради, який ще два тижні тому розповідав, що він очолюватиме партію «За майбутнє» і що він людина Коломойського, і взагалі, зелену наліпку від телефону він відірвав, бо зелена влада — це брехуни і маніпулятори», – каже міський голова Дніпра.

На думку Бориса Філатова, «Слуги народу» не тільки продають місця у списках, але й грубо порушують закон, використовуючи Президента країни, як віп-агітатора.

«Ми всі прекрасно розуміємо, що ця поїздка регіонами, без використання державної символіки, а з використанням партійної символіки, насправді – передвиборчий тур, як порушення чинного законодавства», – каже Борис Філатов.

Однак, на думку Бориса Філатова, «слуг» це навряд чи врятує, адже вони продукують таку кількість скандалів, що у виборців не те що відторгнення, а взагалі повна дезорієнтація.  

«У мене  чітке відчуття дежавю 2015 року. У Дніпрі фактично на друге місце знову виходить Олександр Вілкул, на третє місце Загід Краснов, а «Слуга народу» вже поїхала на четверте місце», – каже мер Дніпра.


Джерело: proposition.org.ua