Дзівідзінський: у «зелених» немає шансів перемогти таких мерів як Райкович з Кропивницького

Джерело: Experts.org.ua

Політолог Владислав Дзівідзінський прогнозує, що в Кропивницькому переможе чинний мер Андрій Райкович. А політична партія «Пропозиція», яку він представляє, отримає потужне представництво в  міській та обласній радах. Про це він розповів в ефірі «4 каналу».

«Такої запеклої боротьби як на минулих виборах у Кропивницькому не буде. Соціологія показує, що у чинного мера Андрія Райковича вдвічі вищий рівень підтримки, ніж у найближчого переслідувача. Наздогнати його буде нереально», – каже Владислав Дзівідзінський.

За словами політолога, мер Кропивницького –  це сильна і потужна політична фігура в регіоні, він  розвиває місто і добре розуміє потреби людей.

«Якщо подивитися його програму, то по всіх 10 пунктах, з якими він ішов на вибори, є прогрес. Я  думаю, що до кінця каденції він вийде на рівень 70-75% виконаних обіцянок, а це хороший показник», – говорить політолог.

Політолог зауважив, що вищу підтримку ніж загальнонаціональних політиків мають і місцеві еліти в інших містах. А партія місцевого самоврядування, в яку вони об’єдналися, здатна змінити політичну конфігурацію не тільки на місцевому, а й на загальнонаціональному рівні. 

«Соціологія показує, що місцеві лідери мають вищу підтримку, ніж «зелені» політики. Партія «Пропозиція», до якої входить мер Кропивницького, яка об’єднала місцеве самоврядування на регіональному рівні, буде змінювати конфігурацію влади, сформовану після парламентських виборів. Ця партія буде мати представництво у міських і обласних радах, та посуне електоральне поле, яке є у нинішніх парламентських партій», –  прогнозує експерт.

Джерело: Experts.org.ua