Геннадій Дашко: «Коли ми з командою обирали партію, головне було, аби вона була проукраїнська, щоб у ній не було хабарників і торгівлі місцями»

Міська рада має працювати для міста, а не для спонсорів. Зараз у Чорноморську головна проблема, що вся міська рада працює на інтереси одного великого підприємства, і це потрібно ламати.
Про це розповів ветеран АТО, який пішов захищати Україну з перших днів окупації Криму, громадський активіст і кандидат на посаду міського голови від партії «Пропозиція» Геннадій Дашко.

«Коли ми з нашою командою визначалися щодо обрання політичної сили, то для нас головним критерієм було, аби партія була проукраїнська. Мені подобаються ідеї та засади, на яких сформована «Пропозиція». Подобається те, що ця політсила відстоює ідею сильного місцевого самоврядування — це дуже важливо. І ще важливо, з ким ти йдеш у команді — щоб у партії не було хабарників, крадіїв, сепаратистів», — говорить він.

За його словами, те, що «Пропозицію» наповнюють професіонали — одна з її головних переваг.

«Мені імпонує міський голова Дніпра Борис Філатов. Він дуже яскрава особистість. Інші мери, які формують партію — спеціалісти у місцевому самоврядуванні, вони мають успішний досвід. І найголовніше, «Пропозиція» не висуває жодних умов щодо формування списків, не намагається просунути друзів, знайомих, за гроші продати місця, як це роблять у деяких інших політичних силах. Нам сказали: не переходьте «червоні лінії» та працюйте. І ми готові працювати», — каже кандидат на посаду міського голови.

Він повідомив, що з командою вже визначили головні напрями, за якими працюватимуть після виборів.

«Міський колектор у жахливому стані, буквально на межі вибуху. Це дуже велика проблема», — зазначає Геннадій Дашко.

За його словами, також у місті є проблеми з хаотичною забудовою міста. Безконтрольне навантаження на узбережжя багатоповерхівками у 9, 12, 15 поверхів призвело до того, що схил почав сповзати і приватні будинки людей опускаються в море.

«Місцева влада виділяє кошти на роботи з укріплення берега, але в недостатніх обсягах. Готелі біля Приморських сходів може очікувати така ж доля», — розповідає кандидат.

Також, на його думку, потрібно розв’язати проблему з довгобудами.

«Наш міський голова, як дуже амбіційна людина, свого часу розпочав одночасно багато гігантських проектів. У результаті вони перетворилися на довгобуди. Гімназію споруджують уже багато років. Нині будівництво заморозили, і вже вкладені кошти, — а це мільйони гривень, — не працюють на громаду. Через внутрішні протистояння між частиною депутатів і мером не добудовано міст через паромну переправу. Усі ці питання треба закрити і припинити витрачати гроші на вітер. Ми не боїмося важкої праці. Очі бачать — руки роблять», — наголошує Геннадій Дашко.