Пропозиційна сила

Визначили, в якій області управління містом ви можете проявити себе найкраще? Давайте ж дізнаємося, чим саме доведеться займатися тій чи іншій команді

Адміністративна група

Боротьба за реальну децентралізацію. Лобіювання інтересів Дніпра і його жителів на всіх доступних рівнях. Допомога в організації комунікації між владою і цільовими аудиторіями. Формування позитивного іміджу городу на зовнішніх майданчиках. Впровадження кращих зарубіжних практик управління муніципальними утвореннями. Оптимізація програм містобудування та генерального планування. Створення системи громадських слухань з питань будівництва нових міських об’єктів. Розробка проектів стимулювання підприємницької та інвестиційної активності. Залучення інвестицій в інноваційні сектори міської економіки. Сприяння подальшому переведенню адміністративних послуг на електронні платформи. Участь в реорганізації систем оцінки роботи держслужбовців. Підтримка процесів дерегуляції бізнесу на місцевому рівні.

Транспортний сектор

Створення якісної інфраструктури громадського транспорту, що враховує інтереси пасажирів і перевізників. Забезпечення безпеки на міських дорогах. Обслуговування людей відповідно до європейських стандартів. Залучення інвестицій в оновлення і нарощування рухомого складу громадського транспорту. Розширення та оптимізація мережі маршрутів.  Включення метрополітену в єдину систему управління міським пасажиропотоком. Реалізація програм створення і реконструкції дорожньо-транспортних об’єктів. Збільшення обсягів дорожнього будівництва для зниження навантаження на наявні магістралі. Підтримка роботи інтелектуальних систем управління транспортом. Розробка рішень, які сприяють зростанню пропускної спроможності вулиць. Повноцінне впровадження проектів з облаштування паркувальних місць. Боротьба з корупцією в галузі.

Благоустрій та ЖКГ

Поліпшення всієї вертикалі ЖКГ. Стимулювання процесів створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, забезпечення достатнього фінансування проектів ОСББ в рамках «бюджету участі» та інших програм. Продовження роботи по ремонту житлового фонду. Підтримка в належному стані ліфтового господарства та інженерних мереж. Боротьба з комунальними монополіями, надання городянам можливості вибору постачальників комунальних послуг. Контроль тарифної політики. Взяття на баланс міста «безгоспних» комунальних об’єктів. Популяризація та допомога у впровадженні сучасних енергозберігаючих технологій. Працевлаштування талановитої молоді робочих спеціальностей на підприємства комунального господарства. Створення нових рекреаційних зон та забезпечення безперебійної роботи вже наявних об’єктів. Захист парків і скверів від несанкціонованої забудови.

Сфера охорони здоров’я

Створення якісної системи муніципального охорони здоров’я. Забезпечення гідного фінансування для нарощування матеріально-технічної бази медичних установ. Оновлення парку спеціалізованого транспорту для лікарень міста. Муніципальна підтримка працівників галузі, в тому числі шляхом виділення надбавок і премій, боротьба з дефіцитом кадрів і «відтоком мізків». Продовження роботи по формуванню єдиного медичного інформаційного простору. Вибудовування балансу в справі реформування галузі. Створення стимулів для впровадження нових технологій. Діалог з організаціями, що займаються питаннями захисту прав пацієнтів. Популяризація здорового способу життя на всіх можливих комунікаційних майданчиках. Якісне інформування жителів міста відносно заходів профілактики коронавірусу та інших небезпечних захворювань.

Захист міста

Розробка і впровадження муніципальних програм адресної допомоги незахищеним верствам населення. Створення системи громадського контролю над процесом розподілу коштів на проекти соціальної сфери. Розробка програм підтримки материнства. Формування правил впровадження проектів «безбар’єрного середовища». Поглиблення програм соціалізації і оздоровлення людей похилого віку. Забезпечення фінансування закупівлі спеціалізованого обладнання для територіальних центрів соцзахисту. Залучення інвестицій в соціальний захист городян. Боротьба з дискримінацією в будь-якому її прояві (у тому числі і з боку роботодавців). Реалізація проектів, спрямованих на адаптацію учасників бойових дій до мирного життя. Створіння умов для формування у городян звичок «Інформаційної гігієни». підтримка сімей загиблих героїв. патріотичне виховання підростаючого покоління.

Галузь освіти

Сприяння процесам автономізації навчальних закладів (освітня децентралізація). Залучення ресурсу для поліпшення матеріально-технічної бази шкільних і дошкільних навчальних закладів. Продовження програм ремонту та реконструкції дитячих садків і шкіл, включаючи проекти щодо приведення в порядок санвузлів, їдалень, спортивних об’єктів тощо. Взаємодія з забудовниками на предмет боротьби з дефіцитом місць в «дитячих» установах. Реалізація проекту «Безпечна школа», який передбачає впровадження інноваційних технологій захисту життя і здоров’я дітей у час навчального процесу. Муніципальна підтримка працівників галузі, в тому числі шляхом виділення надбавок і премій. Робота з підвищення престижу професії педагога. Контроль над якістю навчання, відповідністю атестатів і дипломів рівню отриманих знань. Підтримка науки.