«Пропозиція» розпочала навчання кандидатів у депутати

Виборці обирають професіоналів! Під таким гаслом у Дніпрі розпочалися навчання кандидатів на представників місцевих рад від партії «Пропозиція». Під час тригодинного тренінгу претендентів на посади голів і депутатів місцевих рад учать, як вести агітаційну роботу та забезпечити чесні результати голосування.

Slider image

«Пропрацювали чудовий метод формування повідомлення для виборців. Дуже корисно буде застосувати отриману інформацію саме для роботи в громадах. Важливо було познайомитися з колегами із сусідніх громад і перейняти їхній досвід розв’язання проблем на місцях», – розповіла учасниця тренінгу Олеся Машинська.

Slider image

Учасники ґрунтовно аналізують політичну ситуацію в регіоні, зосереджуються на програмних засадах «Пропозиції», знайомляться з її філософією та метою, вивчають нове виборче законодавство. Під час практичного заняття тренери розробляють алгоритм спілкування з виборцями, опрацьовують прогнозовані складні ситуації.

«Це дуже корисний досвід. Добре, що ми отримали не просто теорію, а й практичні навички. Формат тренінгу допомагає відшліфувати вміння. Тепер буде значно простіше доносити інформацію до людей», – каже учасниця тренінгу Яна Пучина.

Перша хвиля тренінгів, яка триватиме до 20 серпня, охопить майже тридцять міст України. Друга – відбуватиметься впродовж вересня. А у жовтні вже спостерігачів і волонтерів знайомитимуть безпосередньо із процесом голосування та підрахунку голосів, а також правилами роботи на дільницях. Тренінги проходять із використанням елементів фасилітації, рольової гри, розбору реальних кейсів.

«Пропозиція» – за професійні та чесні місцеві вибори!

Slider image