«Пропозиція» засуджує провокацію Краснова

Напередодні дня голосування на місцевих виборах 2020 року конкуренти нашої політичної сили у Дніпрі скористалися найбруднішою технологією дискредитування опонентів. Вони виготовили одяг, який візуально нагадує жилети активістів «Пропозиції», брендовані нібито нашими логотипами продовольчі набори та з усім цим вночі влаштували показовий виступ на невідомій локації, який мав демонструвати роздачу продуктів мешканцям міста. Цей «підкуп» виборців було зайнято на відеокамеру та викладено в соціальні мережі Русланом Красновим (депутатом міської ради та сином кандидата на посаду міського голови від партії «Громадська Сила» Загіда Краснова).

Нахабна провокація викликала обурення містян, які добре розуміють несумісність подібних перфомансів з цінностями та пріоритетами партії «Пропозиція». Ми ніколи не використовували неправомірних технологій роботи з виборцями та весь час закликали всіх учасників політичних перегонів дотримуватися букви закону.

Наші юристи вже підготували заяву про вчинення кримінального правопорушення, яку спрямували до правоохоронних органів. В ній наголошується на тому, що пан Краснов умисно намагається ввести в оману виборців, дискредитувати нашу партію, що в свою чергу перешкоджає вільному формуванню волі виборця. Вказані дії містять ознаки злочину передбаченого частиною 1 статті 157 Кримінального кодексу України.

Ми наполягаємо на тому, що особи активістів «Громадської сили», які вночі та в невідомому місці імітували представників нашої команди, мають бути встановлені та покарані. Також ми вимагаємо допиту самого Краснова, пряма мова якого також зафіксована на відео.

Політична партія «Пропозиція» засуджує використання брудних технологій під час виборчого процесу. Та в чергове пропонує опонентам конкурувати не фейками, а реальними справами та програмами розвитку міста.