Шість мерів створили партію «Пропозиція» для створення в Україні ефективної системи місцевого самоврядування

Мери Дніпра, Миколаєва, Чернівців, Житомира, Кропивницького та Каховки оголосили про створення партії «Пропозиція», яка ставить за мету побудову в країні ефективної системи місцевого самоврядування та об’єднати для цього професіоналів не тільки зі сфери місцевого самоврядування.

Slider image

У п’ятницю на презентації партії «Пропозиція» мер Миколаєва Олександр Сєнкевич зазначив:

“Ми не є партією мерів, ми є партією професіоналів. Це партія, яка
будуватиме країну знизу”

Мер Дніпра Борис Філатов наголосив, що члени майбутньої партії “не опозиція, а пропозиція”. Він переконаний, що Україні необхідна сильна місцева влада, яка матиме і повноваження, і відповідальність. При цьому мер зазначив, що творці партії «Пропозиція» не претендують на вплив на загальнодержавні питання.

Філатов додав:

“Держава має займатися економікою, реформами, зовнішньою політикою,
держбезпекою”. «Пропозиція» не є Партією регіонів,
федеральних князів, місцевих баронів. Ми – партія територіальних
громад, партія місцевого самоврядування, партія магдебурзького права”

Мер Дніпра також запевнив, що у партії немає жодних спонсорів, і за нею не стоять олігархи, а її творці є самостійними людьми.

Мер Чернівців Олексій Каспрук зазначив, що у ратифікованій Україною в 1997 році Європейській хартії місцевого самоврядування прописано, як все має функціонувати в державі, і її потрібно просто виконувати.

Мери також відкинули будь-які звинувачення в будь-якому “сепаратизмі” й акцентували, що заможні громади навпаки стануть основою заможної єдиної України.

Творці партії «Пропозиція» запрошують приєднатися представників місцевого самоврядування, професіоналів у сферах державного будівництва, економіки, фінансів, культури, медицини, освіти, представників громадських організацій, активних і небайдужих громадян.