У Дніпрі «Пропозиція» сформувала найбільшу фракцію у міській раді

22 липня у Дніпрі було оголошено про створення фракції політичної партії «Пропозиція». До неї увійшли 26 депутатів. Про це перед початком роботи 59-ї сесії міськради VII скликання повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Це перша в Україні фракція «Пропозиції» в органах місцевого самоврядування. 25 депутатів, які увійшли до її складу, вже написали заяви про вихід із фракцій, у яких раніше перебували. Також до політсили долучився один позафракційний депутат. Таким чином, фракція «Пропозиції» на сьогодні найчисельніша в міській раді.

Slider image

«Ми не партія мерів, як нам іноді намагаються повісити ярлик. Ми партія місцевого самоврядування, Магдебурзького права. Наша мета – сильні громади, тільки так сильною стане й Україна. І ми радо приймаємо до своїх лав тих людей, які своєю конструктивною позицією і професіоналізмом доводять, що готові і вміють працювати на благо своїх громад», – розповів Борис Філатов.

Очолила фракцію голова постійної комісії Дніпровської міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту і міжнародних зв’язків Євгенія Дитятковська. а її заступники – Сергій Пустовий і Юлія Дмитрова.