ЗАЯВА: Партія «Пропозиція» вимагає припинити тиск на міського голову міста Підгороднього Андрія Горба

Політична партія «Пропозиція» вимагає від обласної влади припинити тиск та застосування адміністративного ресурсу до міського голови Підгороднього та керівника місцевого осередку партії «Пропозиція» Андрія Горба

Діючій владі вже замало системними надуманими провадженнями та обшуками перешкоджати роботі органів самоврядування у місті Дніпрі. Тепер «взялися» за соратників Бориса Філатова по партії «Пропозиція».

Проти міського голови Андрія Горба починають систематично фальсифікувати кримінальні справи без жодних реальних підстав.

20.08.2020 року Індустріальний суд ухвалив клопотання прокурора відділу прокуратури Дніпропетровської області Ружанського Є.Б. про проведення обшуків  у кримінальному провадженні з ознаками кримінального правопорушення , передбаченого ч.2.ст364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби). 21.08.2020 року було проведено обшуки.

Зокрема, мова йде про присвоєння адреси на житловий будинок  в селі Хутор-Губиниха.

Андрій Горб, міський голова смт Підгороднє

Як наголошує Андрій Горб, будівлі отримані через майнові сертифікати без будь-яких правопорушень. Ця будівля була розпайована і на цій підставі було правомірно присвоїти їй адресу. А подібні кримінальні провадження (наразі їх більше п’ятнадцяти) систематично ініціюються з подачі місцевого депутата від партії «Слуга Народу» за участі Індустріального районного суду м.Дніпра та адвоката Романа Олександровича Ворона.

Ми вимагаємо припинити чинити тиск на Підгородненську міську раду та міського голову Андрія Горба. Дії прокуратури –  це елементи шоу, яке влада намагається «згодувати» місцевій громаді напередодні виборів у жовтні.

Наголошуємо, що подібне зловживання адмінресурсом та спроба дискредитації тих чи інших кандидатів напередодні місцевих виборів суперечить європейським засадам і демократичним ідеалам Незалежної України.

Вимагаємо від влади припинити тиск на представників партії «Пропозиція» і  не ганьбити Україну перед світом і власним народом.  

Партія «Пропозиція» не дозволить паплюжити імена чесних лідерів місцевого самоврядування Дніпропетровщини:  ні  мера Покрова Олександра Шаповала, ні мера Підгороднього  Андрія Горба!