З’ЇЗД 2020

Політична партія «Пропозиція» 3 липня провела з’їзд

3 липня в Києві відбувся V (позачерговий) З’їзд політичної партії «Пропозиція».

Під час заходу було презентовано команду і принципи, з якими «Пропозиція» піде на місцеві вибори. Також був підписаний меморандум про чесні вибори.

На З’їзді обговорили майбутнє місцевого самоврядування в Україні. Зараз наша країна перебуває на роздоріжжі та має обрати між європейським шляхом зі становленням сильного місцевого самоврядування чи подальшим скочуванням до централізації.

У роботі взяли участь міські голови з різних регіонів України, громадські активісти, профільні експерти, політологи; запрошено центральні та регіональні ЗМІ, представників дипломатичного корпусу.

Місце проведення: вул. Паркова дорога, 16-а, Київський міжнародний конференц-центр «Парковий», Конгресно-концертний зал.

Після З’їзду відбулася пресконференція для ЗМІ.

ПРО ПАРТІЮ

«Пропозиція» – це консолідація людей справи, які прагнуть об’єднати країну на основі професіоналізму і конструктивної позиції.

Мета партії – побудувати ефективну систему місцевого самоврядування, що стане самостійною гілкою влади та однією з найважливіших складових держави.

Усі роки Незалежності ми перебували у стані перманентної кризи, жоден Майдан, жодна революція не змогли прибрати від влади корумповану еліту. «Нові обличчя» швидко інтегрувались у правлячий клас, олігархи залишилися контролювати країну.

Єдиний вихід – змінити систему, почати будувати абсолютно нову державу, спираючись при цьому не на владу та опозицію, яка була владою і все її критиканство задля того, аби знову нею стати, а на пропозицію – конструктивну більшість українського суспільства.

«Пропозиція» – це партія, що об’єднує лідерів місцевого самоврядування, активістів громадянського суспільства, людей справи, які мають свою професійну і конструктивну позицію.